2
Genç Ufuk Koleji TEOG Burslarını Kaçırmayın

Genç Ufuk Koleji TEOG Burslarını Kaçırmayın

Ortaokul eğitiminin son dönemecinde öğrenci ve veliler için hayati bir önem taşıyan TEOG tercihleri, doğru planlanması ve yönetilmesi gereken bir süreç.

 

TEOG sınav sonucuna göre lise tercihlerini yapan aday öğrenciler, bu dönemde ayrıca erken kariyer planlarını da şekillendirmeye başlıyor. Öyleyse bu mühim seçimi şansa bırakmak olur mu? Elbette olmaz.

 

Genç Ufuk Koleji olarak TEOG sınavında başarısını kanıtlamış öğrencilerimizin yanındayız. Eskişehir’in en iyi özel okulunda ayrıcalıklı burs imkanıyla okumak için şimdi tam zamanı. Lise adayı öğrenciler için TEOG yüzdelik dilimine göre değişen oranlarda burs hakkı tanıyan Genç Ufuk Koleji, tam istediğin gibi bir geleceği sana sunuyor.

 

 

Genç Ufuk Koleji 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Kolej Bursluluk Oranları çerçevesinde TEOG yüzdelik diliminin başarı aralığına göre kurumumuzdan %90 ve %40 oranında burs imkanı kazanabilir, yarınlara daha başarlı bir adım atabilirsiniz.

 

Genç Ufuk Koleji erken kayıt imkanlarından faydalanmak için Espark AVM’deki Genç Ufuk Standını ziyaret etmeyi unutmayın.

 

 


0

Yorumlar 2

 1. İsmail AKYURT

  Ortaokul 6.sinıf öğretim ücreti ne kadar

  Cevapla
  • @İsmail AKYURT

   İsmail Bey Merhaba özel okul ücretlerimizi öğrenmek ve kampüsümüzü keşfetmek için sizi Eskişehir’in En Özel Okulu Genç Ufuk Koleji’ne bekleriz. Genc Ufuk Koleji Bursa Yolu 1.Km Eskişehir

   Cevapla

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.