0
Genç Ufuk Koleji, Aşkım Kapışmak’ı Ağırladı

Genç Ufuk Koleji, Aşkım Kapışmak’ı Ağırladı

Her yaşta veli-öğrenci ilişkilerini ön planda tutan Genç Ufuk Eğitim Kurumları, geçtiğimiz akşam Atatürk Kongre Merkezi’nde anne ve babalarla bir araya geldi.

Odunpazarı Kent Konseyi ve Genç Ufuk Koleji iş birliği ile düzenlenen  “Anne Baba Tutumları & Çocuklarla İletişim” etkinliğine Davranış Bilimleri  Uzmanı & Yazar Aşkım Kapışmak konuk oldu.

 

Aile iletişimi ve ebeveyn tutumları konusunda bilgilerini paylaşan Aşkım Kapışmak, eğitim hayatı boyunca bireylerin ihtiyaç duyduğu davranış ve tutumların nasıl doğru yönetilebileceğini velilerimiz ile paylaştı.

 

 Geceye sevilen ezgileri seslendirerek başlayan Odunpazarı Kent Konseyi Kültür, Sanat & Edebiyat çalışma grubu, ardından sahnesi Genç Ufuk Koleji öğrencilerinden oluşan Müzik Korosu’na bıraktı. Anadolu’nun dört bir yanından türkülerle unutulmaz bir potpori sahneleyen Genç Ufuk Müzik Korosu izleyenlerden büyük alkış topladı.

Yıl boyunca pek çok alanda ilham veren konukları ağırlamının haklı gururunu yaşayan Genç Ufuk Eğitim Kurumları, bahar döneminde yeni etkinlikler ile karşınızda olacak.

0

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.