0
Eskişehir’in En İyi Özel Okulu: Genç Ufuk Koleji

Eskişehir’in En İyi Özel Okulu: Genç Ufuk Koleji

Genç Ufuk, eğitim alanındaki başarılı yatırımlarına hızla devam ediyor. Genç Ufuk Koleji, yeni eğitim-öğretim döneminde yeni kampüsünde hizmet vermeye hazırlanıyor. Eskişehir’in en iyi özel okulu olarak değerlendirilen Genç Ufuk Koleji, anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini tek bir çatı altında toplayacak ve üstün ayrıcalıklarla buluşturacak.

 

Geçtiğimiz yıl Genç Ufuk Lisesi ile Eskişehir’in eğitim sektörüne farklı bir ivme kazandıran kurumumuz, Eylül ayı itibariyle Batıkent’te Genç Ufuk Koleji ile öğrencileri başarıya davet edecek. Yeni kampüs binasının tasarımı hızla devam ederken Genç Ufuk Koleji, merakla beklenen tanıtım filmi ile karşınızda.

 

Okul öncesi eğitimden itibaren öğrencilerinin yaşayarak öğrenen, sosyal ve zihinsel becerilerle gelişen bireyler olmasını hedefleyen Genç Ufuk Koleji, bünyesinde barındırdığı açık ve kapalı kampüs olanaklarıyla Eskişehir’de eğitim kalitesini zirveye taşıyacak.

 

Renkli ana sınıfları ile öğrencilerin yaratıcılıklarına hitap eden Genç Ufuk Koleji, Çok Amaçlı Salonu ile farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Ergonomik sınıf tasarımları ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde özel olarak hazırlanan Genç Ufuk Koleji, Fen Laboratuvarları, Sanat Atölyeleri, Müzik Atölyeleri, Teknoloji Sınıfları, Kültür Sahnesi, Bilgi-Belge Merkezi, Yüzme Havuzu ve Spor Salonu ile dev bir kampüste Genç Ufuklular ile buluşmaya hazırlanıyor.

 

Siz de çocuklarınızın yeni ufuklara yelken açarken yanında Genç Ufuk Koleji gibi güçlü bir referansın yer almasını isterseniz Espark Alışveriş Merkezi’ndeki Genç Ufuk Koleji Standını ziyaret edebilir, okulumuz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.


0

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.