0
Eğitimde Yeni Ufuk'lara Yelken Açıyoruz

Eğitimde Yeni Ufuk'lara Yelken Açıyoruz

Eskişehir’de 2003 tarihinde, Birey Dershanesi olarak eğitim vermeye daha sonra,  2013 yılında hiç bir kuruma bağlı olmayan yerel bir isimle, GAUSS (Genç Akademik Ufuk Sayısal Sözel Dershanesi ) adı altında eğitim ve öğretime devam etmiş, 2015 yılında da, 12 yıllık birikimin ardından kurulmuş olan Genç Ufuk Lisesi , eğitim ve öğretim anlayışının , kaliteli ve devamlı eğitim ilkeleriyle belirlenmesi gerektiğini savunmuştur.

 

12 yıllık birikimi ile belirlediği disiplinler doğrultusunda ilerlemiş, eğitim anlayışını ve kadrosunu her geçen gün geliştirmekle, topluma saygın bireyler yetiştirmeyi hedeflemiştir. Eğitimde daima ilk tercih edilenler arasında olmayı amaçlayan Genç Ufuk Lisesi, uzman kadrosuyla ve eğitim kalitesiyle kendisini kanıtlamış bir kurumdur. İlerleme ve gelişme anlayışından hiç bir zaman vazgeçmemiş; eğitimin; çağdaş düşünce , disiplinli çalışma ve sevgi ile harmanlanarak sunulması gerektiğine inanmıştır.

 

 

 

 

Ulaştığı noktayı hiç bir zaman yeterli görmeyen kurumumuz, Eskişehir Batıkent’de Eylül ayından itibaren hayata geçireceği Genç Ufuk Koleji ile eğitim ve öğretimde en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Genç Ufuk Koleji ;özel anaokulu, özel ilkokul, özel ortaokul ve özel liseden oluşan eğitim programlarını bir arada toplayarak, çocuklarınızın geleceğinde yeni ‘Ufuk’lara yelken açıyor.

0

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.