0
Aşkım Kapışmak Eskişehir'de

Aşkım Kapışmak Eskişehir'de

Odunpazarı Kent Konseyi ve Genç Ufuk Koleji’nin iş birliği ile düzenlenen ‘Aşkım Kapışmak ile Anne Baba Tutumları ve Çocukla İletişim’ etkinliği, Atatürk Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

 

20 Nisan Perşembe günü saat 20:00’da gerçekleşecek olan etkinlikte, davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak, anne baba tutumları ve çocukla iletişim hakkında bilgilendirmelerde bulunacak.

 

Ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinliğin biletlerini, Odunpazarı Kent Konseri ve Genç Ufuk Koleji’nden temin edebilirsiniz

Aşkım Kapışmak Kimdir? 

 

 

1979 yılında İstanbul’da doğdu. 12 yaşındayken Arif Sağ Müzik Evi’nde konservatuvar eğitimi aldı. Marmara Üniversite’si Meslek Yüksek Okulu’ndan ayrılarak, Amerikan Üniversitesi New Port’ta Davranış Bilimleri ve Psikoloji lisansını tamamladı. Eğitim hayatı boyunca her yaştan insana iletişim eğitimleri verdi. Ayrıca Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan, Beni Benimle Aldatır mısın? , Küçük Mutluluklar Kitabı, Hangi Anne Hangi Babasınız?, Küçük Mutluluklar Kitabı gibi kitapların da yazarı olan Aşkım Kapışmak,  aynı zamanda bireysel ve kurumsal danışmanlık eğitimleri de vermekte.

0

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.